Roman Paulus

Kuchyňský robot Monsieur Cuisine

Baví vás vaření, ale hodil by se vám v kuchyni i nějaký ten pomocník? Nemusíte zrovna přemlouvat někoho z rodiny, stačí využít tip šéfkuchaře Romana Pauluse. Ten si oblíbil vaření s pomocí multifunkčního robotu Monsieur Cuisine Smart, kterého představuje v krátkém videu. Zvládnete v něm připravit vše od těsta na chléb až po krémovou polévku. Dokáže vážit, míchat, ohřívat, smažit i fermentovat. Pokrmy v něm snadno rozmixujete, uvaříte v páře nebo na způsob sous-vide. Zkrátka kuchyňský robot, který vám ušetří hromadu času i námahy.

SDÍLEJTE RECEPT S PŘÁTELI
RYCHLÁ NAVIGACE CO BUDETE POTŘEBOVAT POSTUP
Zvolte počet porcí:
1

Využijte novou funkci Kuchyně Lidlu a navolte si počet porcí, které se chystáte uvařit. Automaticky vám spočítáme potřebné suroviny a vy ušetříte čas.

POSTUP

Monsieur Cuisine – Kuchyňský robot, který nahradí řadu přístrojů a usnadní vaření

Monsieur Cuisine je kuchyňský robot, který je schopný nahradit váhu, mixér, hnětacího robot, sous-vide, parní hrnec, minutku i pánev a hrnec s poklicí. Tento multifunkční přístroj dokáže zvládnout kompletní vaření polévek, jemných smoothie, přílohových kaší či krémového špenátu, ale i tu nejjemnější svíčkovou, šťavnaté ryby na páře, či plněné cannelloni. Monsieur Cuisine se tak stává ideálním řešením pro menší kuchyně a pro zaneprázdněné kuchaře.

Monsieur Cuisine má mnoho funkcí, které zahrnují postupné odvažování s nulováním, hnětení těsta, restování, vaření v páře, klasické vaření vajec, masa či zeleniny, sous-vide vaření (pomalé vaření při nižších teplotách), velmi jemné mixování a manuální ovládání, kde lze nastavit teplotu hrnce, časovač, míchání či mixování.

Monsieur Cuisine Smart je také dodáván s obsáhlou databází receptů přizpůsobených pro vaření v přístroji, které je velmi snadné následovat krok za krokem a zobrazují se přímo na displeji. Ukládat si v osobním účtu můžete i vlastní recepty, které lze ponechat soukromé (k nahlédnutí pouze vám) a nebo veřejné, aby si je mohl prohlédnout kdokoli na celém světě.

Jsou recepty Kuchyně Lidlu na Monsieur Cuisine?

V Kuchyni Lidlu jsme v průběhu let připravili již několik receptů s využitím tohoto přístroje. Ať již jeho starší verzí, nebo novější. 

Tip: Všechny naše recepty připravené s Monsieur Cuisine si můžete prohlédnout zde.

Nové recepty budou k dispozici přímo v databázi receptů na přístroji a budou snadno identifikovatelné díky logu Kuchyně Lidlu na úvodním obrázku. Na robotou můžete již nyní najít například polévku z pečeného květáku. 

Přehrát recept

OHODNOŤTE RECEPT

BUDE SE VÁM HODIT

NEJNOVĚJŠÍ RECEPTY

NENECHTE SI UJÍT NOVÉ RECEPTY ROMANA PAULUSE, PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

Pravidelná dávka inspirace, tipů a triků i upozornění na zajímavé články v Magazínu Kuchyně Lidlu přímo do vaší e-mailové schránky.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU