Roman Paulus
Doba přípravy15 min.

Smoothie s mangem a chia semínky

Smoothie - oblíbený nápoj z ovoce a zeleniny s krémovou konzistencí, který je plný vitaminů. Díky vysokému obsahu vlákniny smoothie dostatečně zasytí, takže může nahradit lehkou snídani nebo svačinu. Pokud si chcete tento výživný nápoj připravit, rozhodně se podívejte na následující video Romana Pauluse, který vám ukáže netradiční smoothie, jehož základ tvoří mango. Můžete se držet našeho osvědčeného receptu, nebo experimentovat s vašimi oblíbenými kousky ovoce, upravovat konzistenci pomocí ovocných šťáv nebo přidávat různá netradiční semínka. Zkuste ho a pochlubte se, jaké lahůdky jste vykouzlili!
SDÍLEJTE RECEPT S PŘÁTELI
RYCHLÁ NAVIGACE CO BUDETE POTŘEBOVAT POSTUP
Zvolte počet porcí:
4

Využijte novou funkci Kuchyně Lidlu a navolte si počet porcí, které se chystáte uvařit. Automaticky vám spočítáme potřebné suroviny a vy ušetříte čas.

Smoothie s mangem a chia semínky

  • 150 g dužniny z čerstvého manga
  • 400 g banánu
  • 400 g pomeranče
  • ledová tříšť
  • 30 g čerstvého baby špenátu
  • 2 × lžíce chia semínek
  • svazek čerstvé máty

POSTUP

Mango, banány a pomeranč oloupeme, mango zbavíme pecky, nakrájíme všechnu dužninu na menší kousky a vložíme do mixéru. Přidáme pár lístků máty, hrst ledové tříště, čerstvé špenátové listy a mixujeme v hladkou hmotu. Poté přidáme chia semínka, dle potřeby ledovou tříšť a krátce znovu promixujeme.

Podáváme ve vysokých skleničkách a můžeme ozdobit lístkem máty.

Přehrát recept

OHODNOŤTE RECEPT

BUDE SE VÁM HODIT

NEJNOVĚJŠÍ RECEPTY

NENECHTE SI UJÍT NOVÉ RECEPTY ROMANA PAULUSE, PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

Pravidelná dávka inspirace, tipů a triků i upozornění na zajímavé články v Magazínu Kuchyně Lidlu přímo do vaší e-mailové schránky.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU