Kuchyně
Česká
Počet porcí
4 porce
Doba přípravy
30 min.
Obtížnost
Pokročilý
Chcete vědět, jak to vypadá, když vyrazí na ryby Roman Paulus a Jakub Vágner? Je to velká pohoda, a navíc si připraví skvělé jídlo – grilovaného candáta s fenyklovým salátem.
Energie
1 866 kJ / 446 kcal
Bílkoviny
38,30 g
Tuky
25,60 g
Vláknina
6,30 g
Sůl
1,60 g
Sacharidy
19,10 g
Nutriční hodnoty jsou vypočítány na jednu porci.
01.Candáta osolíme, opepříme a položíme na grilovací tál potřený olivovým olejem. Grilujeme nejprve kůží dolů a vypečeme ji dokřupava.
Rybu můžete přimáčknout, aby se grilovala rovnoměrně.
02.Jakmile je kůže křupavá, otočíme a grilujeme i z druhé strany. Po dokončení na každou porci položíme plátek bylinkového másla a necháme rozpustit.
03.V míse smícháme fenykl nakrájený na tenké nudličky, rukolu, ředkvičky nakrájené na plátky, snítky kopru a pomerančové segmenty.
04.Ze šťávy z 1 pomeranče, hořčice a 2 lžic olivového oleje vyšleháme dresink, kterým salát přelijeme a podáváme s grilovaným candátem.
Vaše hodnocení pomáhá ostatním vybrat ten správný recept.
Pro hodnocení se musíte PŘIHLÁSIT