Kuchyne Lidlu

BIO výrobky v Lidlu!

Blog

BIO výrobky v Lidlu!

Zapojte se do diskuze

Napište svůj komentář

Správné stravování nespočívá pouze v konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny. Je to také správný výběr produktů a jejich kvalita. V Lidlu je právě kvalita tím nejdůležitějším faktorem, a proto zde najdete ovoce a zeleninu z certifikovaných zdrojů. Co je na tom tak výjimečného? Ovoce a zelenina značek BIOTREND a BIOPRODUKT je:

 • bez chemického postřiku
 • bez umělých hnojiv
 • bez růstových stimulantů
 • bez genetické modifikace
 • bez konzervantů

Pěstitelé, od kterých tyto produkty pocházejí, využívají léty prověřený osevní postup a recyklují organický odpad, který je pak využit k zajištění vhodné úrodnosti půdy. Rovněž racionálně hospodaří s energií a přírodními zdroji jako je voda, půda, organická hmota a vzduch. Díky tomuto postupu máte jistotu, že brambory, mrkev, jablka, citróny, kiwi a další ovoce i zelenina, kterou kupujete v obchodech Lidl, pozitivně ovlivňuje Vaše zdraví a zdraví Vašich dětí!

Komentáře (1)

 • Jakub T.

  Jakub T.
  přidáno před 1605 dny
  Musím říct, že poslední dobou jde Lidl opravdu do sebe. Co si pamatuji, když se u nás začali stavět prodejny, šlo jen o nesmyslná lákadla lidí - snaha nakoupit za nejnižší cenu bez nutnosti kvality. Ale když jdu do Lidlu dnes, všímám si, že ceny už nejsou sice tak levné, ale za to už se dá hovořit o nějaké kvalitě. Kromě toho, když to zkombinujete i s aktuálním letákem (https://www.letakomat.cz/lidl/), tak vás i ty kvalitnější výrobky vyjdou na pěknou cenu.

  odpověď

zobrazit vše

Newsletter
Přihlásit se

Newsletter

Pokud si přejete dostávat informace o akcích a novinkách z kuchynelidlu.cz, zadejte svou e-mailovou adresu.