Kuchyne Lidlu
podívejte se na video

Jak připravit bešamel?

Blog

Jak připravit bešamel?

Zapojte se do diskuze

Napište svůj komentář

Historie bešamelu sahá až do 17. století, kdy ho údajně vymyslel francouzský úředník - Louis de Béchameil. Tato oblíbená omáčka se dodnes používá k zapékání jídel nebo jako základ jiných omáček. Jeho příprava, navzdory všeobecnému názoru, není vůbec složitá. Marcel Ihnačák Vám názorně ukáže, jak v několika krocích připravit lahodnou bešamelovou omáčku.

Komentáře (3)

 • Bubulka

  Bubulka
  přidáno před 1321 dny
  Prekvapujúci koniec videa prišiel na môj vkus prirýchlo. Nevedela som od úžasu čo skôr, či sa parádne rozčúliť alebo smiať sa na najhoršom videu roka. Ako urobiť hladký bešamel v podaní majstra kuchára ? No predsa bešamel precediť! Zbavíte sa hrudiek múky pod zámienkou odstránenia celých kusov cesnaku a vetvičiek tymiánu. Cesnak sa ale aj tak rozvarí, tak zostáva už len kostrnka tymiánu. No ale tých múčnych hrudiek tam bolo požehnane... Odteraz som pyšná na moje polievky so zásmažkou, omáčky či bešamel. Sú krásne hladké a nepotrebujem sitko. Ale neprezradím metódu. Mediálni majstri kuchári si za svoje rady či "rady" nechávajú platiť, tak prečo by som ja mala rozdávať múdra zadarmo...

  odpověď

 • kuchynelidlu.cz

  kuchynelidlu.cz
  přidáno před 2153 dny
  Dobrý den, každé video vyžaduje tzv. "Flash Player". Jeho užívání by nemělo být nebezpečné. V případě přetrvávajících komplikací při spouštění videí se na nás obraťte. Děkujeme.

  odpověď

 • host

  host
  přidáno před 2157 dny
  Video nejde spustit. Vyžaduje nebezpečný Flash Player

  odpověď

zobrazit vše

Newsletter
Přihlásit se

Newsletter

Pokud si přejete dostávat informace o akcích a novinkách z kuchynelidlu.cz, zadejte svou e-mailovou adresu.